Zajmujemy się obróbką płyt HPL, MPB i MDF oraz materiałów takich jak PCV, plexi oraz dibond. Przy ich pomocy tworzymy kasetony i oznaczenia budynków. Tworzone przez nas materiały reklamowe i informacyjne sprawiają, że nasi klienci wyróżniają się na tle konkurencji,

Kasetony

Kasetony to ekskluzywna forma reklamy. Najczęściej wykonywane są z dibondu, czyli niezwykle wytrzymałego materiału. Nie ulega on odkształceniu i jest niewrażliwy na uderzenia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo jest odporny na działanie negatywnych warunków atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg wiatr, a także wahania temperatur. Dzięki temu z powodzeniem może być stosowany na zewnątrz budynku. Kasetony świetlne mogą być też wykonane z płyty HPL czy plexi.

Frezowanie kasetonów

Frezowanie CNC pozwala stworzyć kasetony reklamowe o dowolny rozmiarze, kształcie i formie. Dodatkowo umożliwia zamontowanie modułów świetlnych LED, które sprawią, że np. nazwa firmy będzie widoczna zarówno w dzień, jak i w nocy.

Oznaczenia budynków

Płyty HPL, dibond, plexi czy PCV mogą posłużyć do oznaczenia biura albo miejsca siedziby firmy. Przy ich pomocy klient łatwiej znajdzie przedsiębiorstwo, a więc stanie się ono bardziej rozpoznawalne. Wykonujemy tablice kierunkowe, informacyjne, szyldy i loga firmowy.

Naszą specjalnością są także fronty meblowe i blaty HPL.

image
https://frezowaniehpl.pl/wp-content/themes/hazel/
https://frezowaniehpl.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Wczytywanie wpisów...
/home/pontusmedia/ftp/frezowaniehpl/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off