null
HPL
HPL to laminat wysokociśnieniowy (high pressure laminate), który powstaje w wyniku termoutwardzania. Materiał ten składa z wielu warstw papieru rdzeniowego impregnowanego żywicą. Dodatkowo Laminat HPL pokryty jest specjalną powłoką gwarantującą jakość koloru.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
null
PLEXI
Plexi to tworzywo sztuczne złożone z polimetakrylanu metylu. Powstaje w wyniku procesu polimeryzacji rodnikowej lub anionowej. Kształtowanie Plexi odbywa się poprzez obróbkę termoplastyczną z użyciem gotowego granulatu polimerowego.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
null
PCV
Płyta PCV (PVC/PCW) powstaje z polichlorku winylu, a więc z tworzywa sztucznego. Dzięki swoim cechom jest często wykorzystywana w przemyśle. Charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami termoplastycznymi oraz odpornością na wiele rozpuszczalników, czynniki biologiczne, warunki pogodowe, rdzewienie i uszkodzenia mechaniczne.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
null
DIBOND/ACP
Płyta Dibond (APC) to materiał charakteryzujący się sztywnością, lekkością oraz trwałością. Jest to kompozyt, a nie jednolity surowiec. Wykonuje się go z kilku materiałów. Jednak głównym jego składnikiem są dwie warstwy aluminium połączone polietylenowym rdzeniem.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
null
DREWNO
Zastanawiasz się, czym jest frezowane drewno? To wynik obróbki skrawaniem, dzięki której materiał zyskuje niepowtarzalne wzory. Użycie frezarki umożliwia wykończenie kantów, wycięcie małych elementów, zaokrąglenie brzegów, a także stworzenie niepowtarzalnych kanalików, rowków i uzębień.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
image
https://frezowaniehpl.pl/wp-content/themes/hazel/
https://frezowaniehpl.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Wczytywanie wpisów...
/home/pontusmedia/ftp/frezowaniehpl/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off