W firmie Pontus wykonujemy cięcie płyt meblowych, blatów oraz materiałów takich jak: HPL, MPB, MDF, PCV, PLEXI czy PLABOND. Naszą specjalnością jest frezowanie CNC. Dzięki niemu w sposób skuteczny i ekonomiczny wycinamy nawet bardzo złożone kształty i detale. Technologia ta umożliwia także tworzenie wielu identycznych produktów.

Jakie usługi oferujemy?

Wykonujemy usługi dla wielu branż – realizujemy zlecenia dla przemysłu, reklamy, stolarstwa i budownictwa, a także osób prywatnych. Doskonale znamy się na tworzeniu elementów wystroju wnętrz mieszkalnych oraz na przygotowywaniu materiałów do wyposażenia wnętrz łodzi oraz camperów.

Przemysł

Wiele firm związanych z przemysłem wykorzystuje przygotowane przez nas blaty HPL, MPB, płyty wiórowe i drewno. Przy ich pomocy stworzyć można niezbędne elementy wyposażenia hal przemysłowych. Wśród nich szczególnie ważne są przepierzenia, które ułatwiają organizację pracy. W naszej firmie zamówić można też elementy konstrukcyjne maszyn i urządzeń technicznych.

Reklama

Odpowiednia reklama sprawia, że firma staje się bardziej rozpoznawalna. Dlatego przedsiębiorstwa zlecają nam wykonanie: tablic kierunkowych, informacyjnych, szyldów i loga firmowego.

Stolarstwo

Ciekawą ofertę mamy również dla branży stolarskiej. Cięcie HPL pozwala tworzyć fronty meblowe o określonych wymiarach i wzorach. Wykonujemy także elementy łóżek operacyjnych, łóżek szpitalnych, mebli medycznych i mebli laboratoryjnych.

Budownictwo i wystrój wnętrz

Cięcie laminatu jest niezwykle istotne podczas prac budowlanych i dekorowania wnętrz. Przygotowane przez nas panele ażurowe, blaty, kasetony i stolarka ścienna wyróżnią każde pomieszczenie. Na indywidualne zamówienie klienta wykonujemy także fronty meblowe, szafy wnękowe oraz inne elementy wyposażenia np. szafki basenowe.

Blaty HPL – nasze produkty

W naszym asortymencie znajdują się także gotowe blaty HPL, wykonane z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia i łatwego do utrzymania w czystości materiału. Posiadają one atest do kontaktu z produktami żywnościowymi. Szeroka gama kolorów i wzorów blatów HPL sprawia, że to doskonałe produkty zwłaszcza do kuchni i łazienki, ale sprawdzą się także jako blaty biurek, elementy mebli specjalistycznych i lady w recepcji.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą!

REKLAMA I WIZERUNEK

Chcesz, by klienci sprawnie dojeżdżali do Twojej firmy? Zamów tablice kierunkowe we Frezowanie HPL. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu staniesz się bardziej widoczny. To jednak niejedyne produkty, które oferujemy. We Frezowanie HPL zajmujemy się obróbką wielu materiałów, które doskonale sprawdzą się w branży reklamowej. Stworzymy dla Ciebie między innymi tablice informacyjne, dzięki którym nawigacja w obiektach i na zewnątrz nich stanie się dużo prostsza.

REKLAMA I WIZERUNEK REKLAMA I WIZERUNEK

FRONTY MEBLOWE

Doskonale wiesz, jak powinny wyglądać Twoje fronty meblowe? Zgłoś się do nas! Wzorując się na Twoim projekcie, wykonamy dla Ciebie oryginalne elementy mebli. Możesz także skorzystać z naszego zespołu projektowego, który pomoże Ci stworzyć piękne wnętrze. We Frezowanie HPL fronty meblowe frezowane są z niezwykłą starannością, dzięki czemu otrzymujemy Twój wymarzony wzór.

FRONTY MEBLOWE FRONTY MEBLOWE

PRZEMYSŁ

Zamów elementy konstrukcyjne maszyn i urządzeń technicznych we Frezowanie HPL. Dzięki nam Twoje sprzęty zyskają podstawy, osłony, elementy nośne, podkładki i pola robocze. Sprawią one, że tworzony projekt stanie się bardziej stabilny, a wszystkie znajdujące się w nim elementy będą w odpowiednim miejscu.

PRZEMYSŁ PRZEMYSŁ

ŁODZIE I CAMPERY

Doskonale wiesz, jak powinny wyglądać Twoje fronty meblowe? Zgłoś się do nas! Wzorując się na Twoim projekcie, wykonamy dla Ciebie oryginalne elementy mebli. Możesz także skorzystać z naszego zespołu projektowego, który pomoże Ci stworzyć piękne wnętrze. We Frezowanie HPL fronty meblowe frezowane są z niezwykłą starannością, dzięki czemu otrzymujemy Twój wymarzony wzór.

ŁODZIE I CAMPERY ŁODZIE I CAMPERY

BUDOWNICTWO I WYSTRÓJ WNĘTRZ

Branża budowlana to głównie masowa produkcja. Chcesz się wyróżnić? Dzięki nam zyskasz oryginalne panele ażurowe, blaty i kasetony. Zajmujemy się także stolarką ścienną, tworząc przepierzenia i ścianki. Dodatkowo dzięki obróbce płyt HPL dostarczamy Ci elementy elewacji wentylowanych oraz podbitek, balustrad, okiennic i parapetów.

BUDOWNICTWO I WYSTRÓJ WNĘTRZ BUDOWNICTWO I WYSTRÓJ WNĘTRZ

BLATY HPL

Ze sklejki, laboratoryjne i łazienkowe.

BLATY HPL BLATY HPL
image
https://frezowaniehpl.pl/wp-content/themes/hazel/
https://frezowaniehpl.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Wczytywanie wpisów...
/home/pontusmedia/ftp/frezowaniehpl/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off