Wykonujemy fronty meblowe na indywidualne zamówienie – realizujemy projekty zewnętrzne, a także oferujemy możliwość skorzystania z usług naszego biura projektowego.

Materiały do frontów meblowych

Najczęściej front meblowy wykonujemy z: płyt HDF, MDF, OSB, sklejki, płyty wiórowej, płyty akrylowej, płyty laminowanej, blatów, drewna i klejonki. Materiały te można poddać specjalistycznej obróbce, która nada im pożądany kształt lub wygląd. Dzięki frezowaniu CNC możliwe jest formatowanie, wycinanie, tworzenie otworów.

Właściwości dobrego materiału do frontów meblowych

Jeśli nie wiesz, na który materiał się zdecydować, warto przyjrzeć się właściwościom najpopularniejszych surowców. Fronty do mebli powinny być:

 • odporne na uszkodzenia mechaniczne,
 • odporne na wilgoć,
 • wytrzymałe,
 • trwałe.

Możesz też skontaktować się bezpośrednio z nami – nasz zespół profesjonalistów odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Wybierz frezowanie CNC

Frezowanie CNC i cięcie HPL to nie jedyne usługi, które oferujemy. Zajmujemy się również grawerowaniem, formatowanie, rozkrojem, a także malowaniem, lakierowaniem i nadrukiem UV. Nasze usługi są więc bardzo rozległe, dzięki czemu z pewnością zrealizujemy projekt nawet dla najbardziej wymagającego klienta. Dzięki nam nie tylko otrzymasz produkt o odpowiedniej wielkości, ale także posiadający zdobienia oraz wszystkie niezbędne do montażu otwory.

Jak zrealizować zamówienie?

Zamówienie usługi lub produktu jest niezwykle proste. Wystarczą 4 kroki, by Twoje zlecenie zostało zrealizowane.

01. ZAPYTANIE

Wyślij na adres pontus@pontus.pl informacje niezbędne do wyceny. W mailu napisz:

 • dane zamawiającego,
 • adres wysyłki,
 • rysunek lub opis elementów do wycinania,
 • materiały, które Cię interesują i ich grubość.

02. OFERTA

Następnie najszybciej, jak to możliwe przygotujemy wycenę realizacji usługi.

03. PROFORMA

Gdy zaakceptujesz ofertę, wystawimy proformę. Tuż po jej opłaceniu, zaczniemy wykonywać zamówienie. Czas realizacji zostanie określony wcześniej i poinformujemy Cię o nim. W przypadku materiałów ze stanu magazynowego zajmie ona około 2-3 dni roboczych.

04. REALIZACJA I WYSYŁKA

Ostatnim etapem wykonania usługi jej dostarczenie. Większość paczek wysyłamy kurierem, istnieje jednak możliwość dowozu naszym autem.

Co jeszcze u nas zamówisz?

Zamówisz u nas nie tylko front kuchenny frezowany, ale również materiały reklamowe, przemysłowe, a także elementy wykorzystywane w łodziach i camperach takie jak blaty HPL. Sprzedajemy także płyty kompozytowe HPL, płyty Plexi, płyty PCV oraz płyty kompozytowych aluminiowych. Zapoznaj się z naszą ofertą!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Imię i nazwisko (pole wymagane)

  E-mail (pole wymagane)

  Materiał

  Treść wiadomości

  Załączniki

  REKLAMA I WIZERUNEK

  Chcesz, by klienci sprawnie dojeżdżali do Twojej firmy? Zamów tablice kierunkowe we Frezowanie HPL. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu staniesz się bardziej widoczny. To jednak niejedyne produkty, które oferujemy. We Frezowanie HPL zajmujemy się obróbką wielu materiałów, które doskonale sprawdzą się w branży reklamowej. Stworzymy dla Ciebie między innymi tablice informacyjne, dzięki którym nawigacja w obiektach i na zewnątrz nich stanie się dużo prostsza.

  REKLAMA I WIZERUNEK REKLAMA I WIZERUNEK

  FRONTY MEBLOWE

  Doskonale wiesz, jak powinny wyglądać Twoje fronty meblowe? Zgłoś się do nas! Wzorując się na Twoim projekcie, wykonamy dla Ciebie oryginalne elementy mebli. Możesz także skorzystać z naszego zespołu projektowego, który pomoże Ci stworzyć piękne wnętrze. We Frezowanie HPL fronty meblowe frezowane są z niezwykłą starannością, dzięki czemu otrzymujemy Twój wymarzony wzór.

  FRONTY MEBLOWE FRONTY MEBLOWE

  PRZEMYSŁ

  Zamów elementy konstrukcyjne maszyn i urządzeń technicznych we Frezowanie HPL. Dzięki nam Twoje sprzęty zyskają podstawy, osłony, elementy nośne, podkładki i pola robocze. Sprawią one, że tworzony projekt stanie się bardziej stabilny, a wszystkie znajdujące się w nim elementy będą w odpowiednim miejscu.

  PRZEMYSŁ PRZEMYSŁ

  ŁODZIE I CAMPERY

  Doskonale wiesz, jak powinny wyglądać Twoje fronty meblowe? Zgłoś się do nas! Wzorując się na Twoim projekcie, wykonamy dla Ciebie oryginalne elementy mebli. Możesz także skorzystać z naszego zespołu projektowego, który pomoże Ci stworzyć piękne wnętrze. We Frezowanie HPL fronty meblowe frezowane są z niezwykłą starannością, dzięki czemu otrzymujemy Twój wymarzony wzór.

  ŁODZIE I CAMPERY ŁODZIE I CAMPERY

  BUDOWNICTWO I WYSTRÓJ WNĘTRZ

  Branża budowlana to głównie masowa produkcja. Chcesz się wyróżnić? Dzięki nam zyskasz oryginalne panele ażurowe, blaty i kasetony. Zajmujemy się także stolarką ścienną, tworząc przepierzenia i ścianki. Dodatkowo dzięki obróbce płyt HPL dostarczamy Ci elementy elewacji wentylowanych oraz podbitek, balustrad, okiennic i parapetów.

  BUDOWNICTWO I WYSTRÓJ WNĘTRZ BUDOWNICTWO I WYSTRÓJ WNĘTRZ

  BLATY HPL

  Ze sklejki, laboratoryjne i łazienkowe.

  BLATY HPL BLATY HPL
  image
  https://frezowaniehpl.pl/wp-content/themes/hazel/
  https://frezowaniehpl.pl/
  #b8b8b8
  style1
  paged
  Wczytywanie wpisów...
  /home/pontusmedia/ftp/frezowaniehpl/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  yes
  yes
  off
  on
  off