Wnętrza w łodziach i camperach

Wykonujemy elementy wyposażenia łodzi i camperów – blaty, osłony, przegrody, półki, szafki, ławki, komory i wiele innych niezbędnych elementów. Dzięki nim przestrzeń będzie doskonale zorganizowana, co jest szczególnie przydatne na niewielkich przestrzeniach.

Materiały polecane do łodzi i camperów

Łodzie i campery to przestrzenie, które wymagają specjalnego podejścia. W ich przypadku często materiały, które stosuje się w domach, mieszkaniach czy budynkach użyteczności publicznej nie są wystarczające. Tylko dzięki zapoznaniu się z właściwościami surowców możliwe jest stworzenie funkcjonalnej i wygodnej przestrzeni. A to jest szczególnie ważne, gdy jest to miejsce, w którym spędza się dużo czasu.

Materiały do łodzi

Blaty do łodzi wykonać możemy z wielu materiałów. Jednak naszym klientom proponujemy przede wszystkim odporne na zarysowania i wytrzymałe surowce. Doskonale wiemy też, jak ważne jest łatwe czyszczenie, dzięki niemu utrzymanie wnętrza w dobrym stanie będzie o wiele prostsze. Warto zwrócić uwagę też na wodoodporność. Dzięki tej właściwości nasze produkty doskonale nadają się do wypraw.

Wykonując wnętrze łodzi korzystamy z plexi, HPL, dibondu oraz PCV.

Materiały do camperów

W naszej ofercie znajdziesz także cienkie blaty do campera, które są nie tylko praktyczne, ale i oszczędzają cenne miejsce w tak małej przestrzeni. Posiadamy także materiały łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

W naszych projektach używamy HDF, MDF, OSB, sklejki, klejonki, płyty wiórowej, płyty akrylowej, płyty laminowanej oraz drewna.

Frezowanie CNC dla łodzi i camperów

Naszą specjalnością jest frezowanie CNC. Wykonujemy zatem wszystkie usługi związane z obróbką skrawaniem, takie jak wycinanie, grawerowanie, formatowanie, rozkrój i cięcie HPL. Zajmujemy się także malowaniem, lakierowaniem i nadrukiem UV. Nasza oferta jest więc bardzo kompleksowa, dzięki czemu w jednym miejscu otrzymasz wszystkie interesujące Cię elementy wystroju campera albo łodzi.

Wybór firmy Pontus to jednak nie tylko wygodne rozwiązanie, ale także gwarancja, że przy pomocy naszych maszyn stworzymy piękne i oryginalne projekty. Jeśli więc potrzebne są Ci blaty HPL lub fronty meblowe, zgłoś się do nas!

Jak zrealizować zamówienie?

Zamówienie usługi lub produktu jest niezwykle proste. Wystarczą 4 kroki, by Twoje zlecenie zostało zrealizowane.

01. ZAPYTANIE

Wyślij na adres pontus@pontus.pl informacje niezbędne do wyceny. W mailu napisz:

 • dane zamawiającego,
 • adres wysyłki,
 • rysunek lub opis elementów do wycinania,
 • materiały, które Cię interesują i ich grubość.

02. OFERTA

Następnie najszybciej, jak to możliwe przygotujemy wycenę realizacji usługi.

03. PROFORMA

Gdy zaakceptujesz ofertę, wystawimy proformę. Tuż po jej opłaceniu, zaczniemy wykonywać zamówienie. Czas realizacji zostanie określony wcześniej i poinformujemy Cię o nim. W przypadku materiałów ze stanu magazynowego zajmie ona około 2-3 dni roboczych.

04. REALIZACJA I WYSYŁKA

Ostatnim etapem wykonania usługi jej dostarczenie. Większość paczek wysyłamy kurierem, istnieje jednak możliwość dowozu naszym autem.

Zobacz nasze inne usługi

Z naszych usług korzystają m.in. branża reklamowa, budowlana i stolarska. Dzięki nam możesz zyskać wspaniałe fronty meblowe, panele ażurowe, blaty trespa, a także elementy konstrukcyjne maszyn i urządzeń technicznych. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, ile możemy dla Ciebie zrobić!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Imię i nazwisko (pole wymagane)

  E-mail (pole wymagane)

  Materiał

  Treść wiadomości

  Załączniki

  REKLAMA I WIZERUNEK

  Chcesz, by klienci sprawnie dojeżdżali do Twojej firmy? Zamów tablice kierunkowe we Frezowanie HPL. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu staniesz się bardziej widoczny. To jednak niejedyne produkty, które oferujemy. We Frezowanie HPL zajmujemy się obróbką wielu materiałów, które doskonale sprawdzą się w branży reklamowej. Stworzymy dla Ciebie między innymi tablice informacyjne, dzięki którym nawigacja w obiektach i na zewnątrz nich stanie się dużo prostsza.

  REKLAMA I WIZERUNEK REKLAMA I WIZERUNEK

  FRONTY MEBLOWE

  Doskonale wiesz, jak powinny wyglądać Twoje fronty meblowe? Zgłoś się do nas! Wzorując się na Twoim projekcie, wykonamy dla Ciebie oryginalne elementy mebli. Możesz także skorzystać z naszego zespołu projektowego, który pomoże Ci stworzyć piękne wnętrze. We Frezowanie HPL fronty meblowe frezowane są z niezwykłą starannością, dzięki czemu otrzymujemy Twój wymarzony wzór.

  FRONTY MEBLOWE FRONTY MEBLOWE

  PRZEMYSŁ

  Zamów elementy konstrukcyjne maszyn i urządzeń technicznych we Frezowanie HPL. Dzięki nam Twoje sprzęty zyskają podstawy, osłony, elementy nośne, podkładki i pola robocze. Sprawią one, że tworzony projekt stanie się bardziej stabilny, a wszystkie znajdujące się w nim elementy będą w odpowiednim miejscu.

  PRZEMYSŁ PRZEMYSŁ

  ŁODZIE I CAMPERY

  Doskonale wiesz, jak powinny wyglądać Twoje fronty meblowe? Zgłoś się do nas! Wzorując się na Twoim projekcie, wykonamy dla Ciebie oryginalne elementy mebli. Możesz także skorzystać z naszego zespołu projektowego, który pomoże Ci stworzyć piękne wnętrze. We Frezowanie HPL fronty meblowe frezowane są z niezwykłą starannością, dzięki czemu otrzymujemy Twój wymarzony wzór.

  ŁODZIE I CAMPERY ŁODZIE I CAMPERY

  BUDOWNICTWO I WYSTRÓJ WNĘTRZ

  Branża budowlana to głównie masowa produkcja. Chcesz się wyróżnić? Dzięki nam zyskasz oryginalne panele ażurowe, blaty i kasetony. Zajmujemy się także stolarką ścienną, tworząc przepierzenia i ścianki. Dodatkowo dzięki obróbce płyt HPL dostarczamy Ci elementy elewacji wentylowanych oraz podbitek, balustrad, okiennic i parapetów.

  BUDOWNICTWO I WYSTRÓJ WNĘTRZ BUDOWNICTWO I WYSTRÓJ WNĘTRZ

  BLATY HPL

  Ze sklejki, laboratoryjne i łazienkowe.

  BLATY HPL BLATY HPL
  image
  https://frezowaniehpl.pl/wp-content/themes/hazel/
  https://frezowaniehpl.pl/
  #b8b8b8
  style1
  paged
  Wczytywanie wpisów...
  /home/pontusmedia/ftp/frezowaniehpl/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  yes
  yes
  off
  on
  off