Sklejka to materiał kompozytowy, który powstaje w wyniku sklejenia cienkich warstw drewna (np. brzozy, sosny, olchy). Frezując w sklejce, można stworzyć wyjątkowe kształty i wzory.

Zastosowanie sklejki

Dzięki jednolitej strukturze sklejki i jej plastyczności, materiał ten jest wykorzystywany w wielu branżach, takich jak przemysł, reklama czy budownictwo. Wiele naszych klientów zleca nam też frezowanie sklejki, by zastosować ją jako element wystroju wnętrz.

Przemysł

Frezowanie paneli pozwala stworzyć ścianki działowe, które doskonale wydzielają stanowiska pracy.

Reklama

Odpowiednie docięcie, kształtowanie, grawerowania i frezowanie w sklejce pozwala stworzyć wiele ciekawych projektów reklamowych. Przy pomocy tego materiału powstają szyldy, banery, loga czy tablice reklamowe.

Budownictwo

Frezowanie CNC sklejki pozwala wykonać z niej wiele elementów konstrukcyjnych i wykończeniowych. Materiał ten wykorzystywany jest do tworzenia blatów, schodów, podłóg technicznych, parawanów, balustrad, a nawet sufitów podwieszanych.

Wystrój wnętrz

Efektem frezowania sklejki są m.in. fronty meblowe i meble. Wykonujemy też elementy dekoracyjne takie jak panele ażurowe oraz wiele innych ozdób.

Frezowanie w sklejce

Frezowanie w sklejce polega na formatowaniu, wycięciu elementów i nawierceniu otworów. Dzięki maszynie z serii Professional 3121 CNC jesteśmy w stanie wykonać obróbkę materiału nawet o wymiarach 2100 x 3100 mm. Frezujemy sklejkę o grubościach od 3 do 50 mm.

Wykonujemy także blaty HPL i płyty HPL.

image
https://frezowaniehpl.pl/wp-content/themes/hazel/
https://frezowaniehpl.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Wczytywanie wpisów...
/home/pontusmedia/ftp/frezowaniehpl/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off